Kategorie
Facebook

naše služby a produkty


Jsme web a eshop zaměřený na sportovce a lidi ze sportovního prostředí. Proto, aby mohl sportovec podávat co nejlepší výkony, potřebuje tři základní věci:

1. SPORTOVNÍ OBLEČENÍ

Bez kvalitního sportovního oblečení trénovat lze, ale s ním to jde mnohem lépe. Doby, kdy Emil Zátopek trénoval v kanadách, jsou už pryč, a vybavení na trénink nebylo nikdy dostupnější. Ať už se rozhodnete pro CrossFit či funkční trénink, jógu, posilování nebo klasický běh, u nás seženete vše, co ke svým výkonům potřebujete. Pro milovníky klasiky nabízíme nápadité a originální oblečení značky Reebok, který se zaměřuje nejen na běžné sportovní potřeby, ale díky partnerství se značkou CrossFit se začal specializovat i na tuto čím dál oblíbenější sportovní disciplínu. Pokud však rádi provokujete, nebojíte se výrazných designů a přímých sdělení svým outfitem, je pro Vás jako stvořená značka REP IN PEACE, která kombinuje nekompromisní trénink s tolik potřebnou kvalitou!

2. DOPLŇKY STRAVY

Stejně jako auto potřebuje ke svému provozu naftu či benzín, i vaše tělo potřebuje dostatek kvalitních živin. Nabízíme široké spektrum potravinových doplňků mnoha značek, počínaje oblíbenými proteiny, gainery, přes aminokyseliny všech forem, BCAA, až po předtréninkové stimulační přípravky nebo kloubní výživu. Prodáváme pouze značky, jejichž kvalita je ověřena nejen laboratorními testy, ale také dlouhodobými uživateli a ikonami daného sportu - WEIDER, OLIMP, PROGENEX, PURE PHARMAa další ...

3. SPORTOVNÍ POTŘEBY

Sportovních potřeb je celá řada - rukavice na posilování, podložka na jógu, foam-roller, hrazda na shyby, gymnastické kruhy, činky, osy, kotouče, zátěžové vesty … ať už jste jednotlivec nebo máte sportovní centrum či specializovanou tělocvičnu, dokážeme Vás vybavit vším, co Vás a Vaše výkony posune o krok dál.

Poslední, a asi nejdůležitější věc, bez které se žádný sportovec v historii zatím neobešel, bohužel v nabídce naší ani nikoho jiného není. Je to vůle. Přejeme, ať je ta Vaše co nejsilnější!


nejnovější produkty

sportovní podprsenka "Wild Forrest"

Naše cena: 888.00 Kč

náhodné produkty

sportovní bag "Danger" - modrý

Naše cena: 1078.00 Kč

dámské tílko "Mondays" ultra light

Naše cena: 586.00 Kč

CrossFit Plzeň