vzpěračský opasek Coreflex6 - zelený

sportovní potřeby » opasky

Cena s DPH:1299.00 Kč
Cena bez DPH:1299.00 Kč
Dostupnost:do 72 hodin
ks


Speciální tvar CoreFlex

Vzpěračský opasek HumanX CoreFlex5 je novinkou mezi opasky HARBINGER.
Opasek je navržen tak, aby maximálně podpořil vzpěrače při výkonu, ale nikterak neomezoval v rozsahu pohybu.
Opasek je v oblastech zad a břicha vyztužen speciální zdvojenou vrstvou, zatímco na bocích je opasek velmi úzký, aby nebránil rozsahu pohybu kyčlí a žeber ve spodní fázi dřepu.

CoreFlex 6

Velikost opasku v nejširší části je 6 palců. Výška opasku je tedy 15,3 centrimetrů v zádové oblasti. Tímto se liší tento opasek od CoreFlex5, jehož šířka je 13 cm. Tento opasek je tedy tou mohutnější variantou mezi opasky CoreFlex od Harbingeru.

Jemná tkanina a pevné švy

Opasek je po celé vnitřní straně opatřen jemnou tkaninou a švy na obou stranách jsou vyrobeny tak, aby nikde při cvičení nedřely. Spona a zapínání opasku jsou vyrobeny tak, aby nepovolili ani v té největší zátěži. Díky uzavírání na suchý zip a hladkému materiálu spony, jste schopni opasek utahovat a povolovat i jednou rukou.

Funkčnost CoreFlex

Skutečně revolučním krokem je vložený panel CoreFlex, který je umístěn v přední a zadní části. Díky tomuto panelu jsou záda při cvičení perfektně fixována. Na přední straně díky tomuto zdvojenému panelu dochází stále k práci břišního svalstva. Při použití mnoha opasků se právě břišní svalstvo eliminuje, což je nežádoucí jev.

nejnovější produkty

dámské šortky "Pina Colada"

Naše cena: 677.00 Kč

náhodné produkty

dámské šortky "Tiger"

Naše cena: 677.00 Kč

dámské legíny "RIP 2.0"

Naše cena: 863.00 Kč

CrossFit Plzeň